Malowanie mieszkania Warszawa – postaw na kompleksowe usługi!

Chcesz odświeżyć wnętrze domu/ mieszkania i nadać mu nowego charakteru? Trafiłeś pod właściwy adres! Malowanie mieszkania Warszawa to najwyższa jakość wykonania oraz pełen profesjonalizm. Jesteśmy ekspertami w malowaniu ścian w budynkach mieszkalnych, biurach i lokalach komercyjnych. Świetne efekty pracy zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, doskonałości oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

Malowanie w mieszkaniu to nie małe wyzwanie, warto więc zaufać fachowcom. JR REMONTY świadczy usługi o najwyższym standardzie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak cenny dla Klientów jest czas, dlatego malowanie realizujemy zawsze we wcześniej uzgodnionym terminie. Ponadto, zarówno przed malowaniem, jak i przystąpieniem do prac remontowych zawsze zabezpieczamy meble i wszystkie inne sprzęty, dzięki czemu malowanie mieszkań odbywa się bez jakichkolwiek strat czy uszkodzeń.

Co oferujemy?

 • Bezpłatną indywidualną wycenę
 • Fachowe doradztwo w zakresie prac malarskich m.in. wybór odpowiedniej techniki malowania, pomoc w doborze rodzaju i koloru farby
 • Pomoc na każdym etapie prac
 • Pełną kompleksowość usług naszej firmy
 • Odpowiednie przygotowanie pod prace malarskie m.in. szpachlowanie, łatanie dziur w ścianach oraz zabezpieczanie podłóg, paneli i sprzętów

Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Malowanie ścian, sufitów, jak również innych elementów mieszkania to nasza specjalizacja! Aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę, działamy szybko i solidnie, rzetelnie i odpowiedzialnie wykonując remonty w Warszawie i najbliższych okolicach. Wybierając malowanie mieszkania Warszawa, możecie się Państwo cieszyć z profesjonalnie pomalowanych pomieszczeń przez wiele długich lat.

Nasze usługi malarskie obejmują następujące usługi remontowe:

 • Zabezpieczenie inwestycji
 • Gruntowanie przed malowaniem
 • Usługi malarskie tradycyjne (z wałka)
 • Malowanie natryskowe (agregat)
 • Tynki, gładzie
 • Oraz usuwanie pęknięć ścian, zacieków, lamperii, tapet

Nasza ekipa malarska to najlepsi fachowcy w branży, znający się na swojej pracy. Malowanie mieszkań i domów wykonujemy z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Stosujemy techniki dostosowane do danego rodzaju powierzchni. Przed rozpoczęciem prac malarskich odpowiednio zabezpieczamy pomieszczenie, pozostawiając je po wszystkim czyste i nienaruszone. Naszym głównym priorytetem zawsze i wszędzie jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z osiągniętego efektu końcowego.

Malowanie mieszkań w Warszawie – podstawowe techniki malowania

W zależności od rodzaju malowanych elementów oraz materiału, z którego są zrobione i typu farby, nasze ekipa remontowa stosuje jedną z trzech podstawowych technik malarskich:

 • Malowanie pędzlem

Malowanie pędzlem wykorzystujemy przede wszystkim przy malowaniu większości obiektów: mieszkań, domów, biur bądź innych lokali. To metoda najbardziej precyzyjna, która pozwala na dokładne odmierzenie ilości farby lub lakieru.

 • Malowanie wałkiem

Idealna technika malowania, która sprawdza się szczególnie przy dużych powierzchniach płaskich. Dzięki malowaniu wałkiem możemy sprawnie i równomiernie rozprowadzić farbę, w wyniku czego ściana zostaje pomalowana szybko i jednolicie.

 • Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe (agregat) stosujemy przy lakierowaniu powierzchni o skomplikowanych kształtach. Profesjonalnie wykonane sprawia, iż powłoka malarska jest nie tylko równomierna, ale nie posiada widocznych zacieków ani zarysowań.

 • Malowanie ścian Warszawa

Choć prace malarskie kojarzą się przede wszystkim z pokryciem barwną powłoką ścian wewnątrz mieszkania lub domu, jednak pomalować można nie tylko salon czy przedpokój. Właściwy dobór materiałów pozwala zastosować tę technikę także w takich pomieszczeniach jak np. łazienka lub kuchnia. JR REMONTY oferuje m.in. malowanie ścian, sufitu, kuchni i łazienki, glazury i kafelek, oraz innych elementów wyposażenia.

 • Malowanie ścian pokoi

To najbardziej standardowa a zarazem najprostsza z prac malarskich. W tym przypadku najistotniejsze jest przygotowanie ścian przed malowaniem. Jeśli powierzchnia się łuszczy, nasi pracownicy usuwają starą powłokę farby, następnie wykonują gruntowanie i osuszanie. Nie zapominamy również o czyszczeniu brudnych ścian przed malowaniem. Stawiając na malowanie mieszkań Warszawa, zyskujecie Państwo gwarancję bezbłędnego wykonania usługi malarskiej w waszym pokoju

 • Malowanie sufitu

Zanim przystąpimy do malowania sufitu, dokładnie zabezpieczamy meble i podłogę, ze szczególną uwagą na listwy przypodłogowe. Farbę nakładamy zaczynając od miejsca położonego najbliżej źródła światła. Podczas malowania sufitu wykorzystujemy specjalny wałek malarski na długiej rączce, co znacząco przyśpiesza pracę i co najważniejsze pozwala uzyskać gładką powierzchnię bez zacieków.

 • Malowanie kuchni i łazienki

Do malowania kuchni i łazienki stosujemy farby przeznaczone do malowania powierzchni narażonych na działanie wilgoci oraz wysokich temperatur. To świetne rozwiązanie do stosowanej często w łazience i kuchni glazury. Z kolei, w przypadku ścian bez kafelków wykorzystujemy farbę odporną na zmywanie a jednocześnie oddychającą takie jak m.in. lateksowe farby akrylowe czy farby ceramiczne. Planujesz remont łazienki lub kuchni? Nie wiesz, jak zabrać się za malowanie? Skorzystaj z naszej oferty, a będziesz mógł cieszyć się doskonałą kuchnią lub łazienką przez wiele lat!

 • Malowanie kafelek i glazury

Chcesz ułożyć w łazience glazurę? Żaden problem-w tym przypadku stosujemy specjalne farby do glazury. To preparaty, które posiadają bardzo wysoki poziom przyczepności do powierzchni gładkich, a w dodatku są odporne na ścieranie.

Oferta naszej firmy obejmuje również: malowanie posadzek i betonu, dachów, elewacji, drewna czy ogrodzenia.

Malowanie mieszkań i domów Warszawa – efektownie i bezpiecznie

Oczywistą rzeczą jest, iż dom wymaga dbania nie tylko o wnętrze, ale również o elewację. Jeśli chcesz, aby budynek w którym mieszkasz wyglądał efektownie także z zewnątrz, warto zlecić tę pracę firmie JR REMONTY. Przed nadaniem ścianom koloru, wykonujemy szpachlowanie- gipsowanie ścian oraz ich gruntowanie. Doświadczeni specjaliści szybko i w bezpieczny sposób wykonają wszelkie czynności związane z większym ryzykiem wypadku takie jak np. malowanie elewacji czy dachu.

Ile kosztuje malowanie mieszkań w Warszawie?

Zarówno remont, jak i malowanie mieszkania to inwestycja, która może nadszarpnąć domowy budżet. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy malowanie za rozsądne pieniądze! Malowanie mieszkania Warszawa to bardzo konkurencyjna oferta- możemy dogadać się w każdej sytuacji. Jeśli chodzi o ostateczną cenę malowania, ustalamy ją z każdym Klientem indywidualnie, w zależności od rodzaju zlecenia. Współpraca z nami to zero ukrytych kosztów. Ceny ustalamy zawsze tak, aby usługa była jak najlepiej dostosowana do Klienta.

Malowanie mieszkania Warszawa to najwyższej jakości usługi malarskie świadczone na terenie Warszawy i okolic. Malujemy domy, mieszkania, biura oraz lokale użytkowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno, do osób prywatnych, jak i firm. Szukasz profesjonalnej ekipy malarskiej? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Zapraszamy serdecznie!