Ekipa remontowa Warszawa

W obecnym czasie branża budowlana rozwija się w bardzo szybkim tempie, dzieje się tak bowiem powstaje coraz więcej nowych budynków, planowane są duże inwestycje. O czym warto pamiętać? To fakt, iż na rynku budowlanym w całej Polsce działa bardzo wiele firm, co sprawa iż wybór profesjonalnej, rzetelnej jest dość trudny. Przed podjęciem decyzji warto zdobyć informacje czym konkretnie zajmuje się dana firma oraz jakie ma opinie. Jeśli interesuje Cię doświadczona i wykwalifikowana ekipa remontowa Warszawa jest idealnym miejscem, bowiem na terenie miasta swoją działalność prowadzi ekipa remontowa, która świadczy bardzo szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. W poniższym artykule dowiesz się między z jakich usług możesz skorzystać wybierając firmę JR- Remonty, a także wiele innych, istotnych informacji.

JR- REMONTY- wysoka jakość i precyzja wykonania

Na samym początku należy podkreślić, że firma JR- Remonty posiada bardzo duże doświadczenie w pracach remontowo- budowlanych, gdyż na terenie Warszawy o okolic działa już od ponad 20 lat! Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie:

 • profesjonalne i kompleksowe wykończenie wnętrz
 • remonty zarówno domów prywatnych jak i biur mieszkań

Co istotne? Poprzez swoje bogate doświadczenie i wiele wykonanych realizacji, projektów firma zdobyła bardzo pozytywną opinię na rynku, jest to również spowodowane tym, iż głównym priorytetem działalności firmy jest przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów z efektu końcowego. Takie rozwiązanie w znaczący sposób przekłada się również na zbudowanie zaufania i dobrego wizerunku firmy! Wysoka jakość wykonania sprawia, że wielu klientów coraz częściej powraca i korzysta z naszych usług. Należy podkreślić, iż wszelkie przeprowadzane pracę wykonywane są z niezwykłą dbałością nawet nawet o najmniejszy szczegół. Bardzo dużą zaletą ekipy remontowej z Warszawy jest między innymi: czystość i porządek w trakcie realizacji projektu remontu, jest to bardzo istotne zwłaszcza dla klientów. Co wyróżnia firmę JR- Remonty? To, wywiązywanie się ze swoich prac w ustalonym terminie, oraz atrakcyjna cena w porównaniu z konkurencją!

Ekipa remontowa Warszawa- zakres świadczonych usług

Usługi świadczone przez ekipę remontową Warszawa to bardzo szeroki wachlarz który obejmuje:

 • kompleksową pomoc podczas odbioru inwestycji od dewelopera
 • rzetelną współpracę z biurami zajmującymi się projektami remontowo- budowlanymi
 • czytelne i przejrzyste warunki współpracy, wgląd do umowy związanej z wykonaniem prac
 • fachowe doradztwo podczas zakupu materiałów
 • wystawienie faktury VAT
 • ubezpieczenie w pełnym zakresie OC

Ekipa remontowa Warszawa oferuje również możliwość bezpłatnego dojazdu do klienta i wyceny prac!

Glazura, terakota i instalacje elektryczne- dlaczego warto?

Powinieneś wiedzieć, iż decydując się na skorzystanie z usług ekipy remontowej Warszawa zyskujesz pewność i gwarancje skutecznie wykonanej pracy remontowo- budowlanej! Firma zajmuje się profesjonalnym układaniem zarówno glazury jak i terakoty, co więcej świadczy również usługę układania gresu, mozaiki oraz kamienia naturalnego. Wszelkie prace związane z szlifowaniem płytek, cięciem oraz skuwaniem wykonywane są z największą starannością. Oferta dotyczy także montażu cokołów ciętych, oraz kompleksowej hydroizolacji folią w płynie.

Instalacje elektryczne jakie wykonuje ekipa remontowa Warszawa to między innymi:

 • realizacja nowoczesnych instalacji elektrycznych
 • modernizacja oraz naprawy instalacji już istniejących
 • instalacje niskoprądowe oraz montaż całego osprzętu
 • co więcej, oferta dotyczy również instalacji lamp, halogenów i oświetlenia led
 • doświadczeni pracownicy zajmują się także przeprowadzaniem pomiarów elektrycznych, jest to możliwe dzięki posiadaniu odpowiednich uprawnień
 • podłączanie płyt indukcyjnych to również usługa świadczona przez firmę.

Instalacje wodno- kanalizacyjne- co obejmuje ta usługa?

O czym warto pamiętać? To, iż wszelkie instalacje o charakterze wodno- kanalizacyjnym są bardzo istotnym elementem podczas wykonywania prac remontowo- budowlanych! Wybierając ofertę ekipy remontowej z Warszawy możesz skorzystać z takich usług jak: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych, centralne ogrzewanie, nowoczesne ogrzewanie podłogowe a także montaż zestawów podtynkowych. Oferta firmy jest bardzo bogata i urozmaicona, obejmuje również w swoim zakresie tzw. biały montaż, w którego skład wchodzą: kabiny prysznicowe, wanny, umywalki itp.

Montaż sufitów podwieszanych oraz wyburzanie ścian działowych

Co istotne? Także zabudowa K/G to zakres prac, który również świadczony jest przez ekipę remontową Warszawa, to realizacje, które obejmują między innymi: montażu sufitów podwieszanych zarówno prostych jak i wielopoziomowych. Firma JR- Remonty podejmuje się wykonywania praca nawet bardzo skomplikowanych, dlatego zajmuje obecnie bardzo wysokie miejsce na rynku budowlanym. Oferta dotyczy także montażu ścianek działowych, montażu specjalnych kaset do drzwi przesuwnych oraz profesjonalnej obróbki gipsowej. Odpowiednie przygotowanie do wyburzania i murowania ścian to bardzo istotny element podczas remontów mieszkań i domów, aczkolwiek wybierają ekipę remontową Warszawa zyskujesz gwarancję właściwego zabezpieczenia wszelkich pomieszczeń. Czy wiesz, ze zarówno wyburzanie jak i murowanie ścian odbywa się z wykorzystaniem najnowszych maszyn i urządzeń? Firma realizuje także wylewki standardowe, samopoziomujące oraz z agregatu!

Jakie usługi świadczy firma w zakresie podług?

Zastanawiasz się czy ekipa remontowa Warszawa zajmuje się również remontem podług? Odpowiedź brzmi- Tak, bowiem w wachlarzu usług znajduje się między innymi:

 • montaż paneli podłogowych oraz coraz częściej deski barlineckiej
 • profesjonalne układanie parkietu
 • ekipa wykonuje również montaż listew przypodłogowych
 • realizacja prac obejmuje także montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Co istotne? Klienci mogą skorzystać też ze szlifowania podłogi, a w razie potrzeby zrywania subitu z posadzki!

Gipsowanie, malowanie i inne usługi

Warto zaznaczyć, iż zarówno gipsowanie jak i malowanie to jeden z kluczowych elementów podczas remontu mieszkania, domu czy biura. Jest to etap prac, który prawidłowo przeprowadzony wpływa na ostateczny efekt wizualny i estetyczny pomieszczeń remontowanych. Oferta malowania i gipsowania to zakres usług związanych z:

 • właściwym zabezpieczeniem inwestycji
 • profesjonalnym gruntowaniem i malowaniem
 • dużym atutem firmy jest również możliwość wykonania tynków i gładzi

Co więcej? Jeśli na ścianach Twojego domu lub mieszkania pojawiają się pęknięcia i zacieki, także możesz skorzystać z oferty firmy! Warto dodać, że ekipa remontowa Warszawa współpracuje tylko i wyłącznie z doświadczonymi architektami oraz biurami projektowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie prac remontowo- budowlanych! Powinieneś wiedzieć, że usługi projektowe to nie tylko samo przygotowanie projektu, bowiem jest to kompletna realizacja prac od samego początku aż pod klucz!

Jeśli interesuje Cię ekipa remontowa Warszawa to Twój strzał w 10! Wybierając ofertę naszej firmy zyskujesz pewność i gwarancję wysokiej jakości, precyzji, oraz prac realizowanych na czas! Zapoznaj się z dostępną usługą i postaw profesjonalnych i doświadczonych fachowców!

Zobacz oferowane usługi